Tilbake til alle rapporter

Mangelfull brøyting v/bussholdeplass

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 11:43, mandag 3 januar 2022

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Nedbrøyta bussholdeplass. Tilstøtende gang-/sykkelvei ubrøyta.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:12, mandag 31 januar 2022

  • 17. januar hadde mildvær og manglende strøing ført til at bussholdeplassen var glatt.

    Publisert anonymt 12:12, mandag 31 januar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 12:33, mandag 28 februar 2022

  • 28. februar ble det observert at problemet var løst - trolig pga. gjentatte perioder med tøvær ila. siste måned.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:33, mandag 28 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?