Tilbake til alle rapporter

Høye brøytekanter langs gang og sykkelsti

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 10:58, torsdag 20 januar 2022

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Hei :) Det begynner å bli veldig høy brøytekant langs gang og sykkelsti langs E6 ved Altaveien 92, dette skygger innsyn til butikkens skilter etc. Finner ikke ut hvem som har ansvar for brøyting. Ber om at denne kanten fjernes, når de løfter snø oppå brøytekanten er det ofte at det havner inne på parkering til butikken i Altaveien 92.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?