Tilbake til alle rapporter

Speil-is i blåbærveien, skulle vært strødd

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:05, lørdag 22 januar 2022

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Regnet har gjort slik at det er speilis i gata. Skulle vært bedre strødd med sand/grus. Vanskelig fremkommelighet med bil eller til fots.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?