Tilbake til alle rapporter

Dypt hull i veien. Mye lapping og dårlig asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 16:05, onsdag 26 januar 2022

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Veien har vært et lappeteppe lenge, og nå har det dukket opp et dypt hull.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?