Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys ved Vikhammeråsen Barnehage

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 06:26, ons. 2 februar 2022

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Ved gangstien fra Skolevegen og forbi Vikhammeråsen Barnehage er det helt mørkt om morgenen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 11:29, ons. 2 mars 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:35, tor. 3 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?