Tilbake til alle rapporter

4 stk gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Stanley Håland 11:23, mandag 7 februar 2022

Sendt til Audnedal og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Det har ikke vært lys i 4 gatelys her siden sist uke (01.02.22) kan dere tilbakemelde status/tiltak?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Har ikke fått noe tilbakemelding. kan dere bekrefte at det kommer noen og ser på problemet?

    Sendt inn av Stanley Håland 21:40, søndag 13 februar 2022

  • Still open, via questionnaire, 12:03, mandag 7 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?