Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Maren Thea Trogstad Mathisen 18:43, mandag 7 februar 2022

Sendt til Rakkestad og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelys fungerer ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?