Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Ann Cathrin Fossum 11:08, fredag 11 februar 2022

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Det er 3 lyktestolper i gata som er ødelagt. To av dem virker av og til, mens den ene ikke virker. Har vært ødelagt i flere år

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • 3 Pærer og 1 armatur er skiftet.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:08, fredag 6 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?