Tilbake til alle rapporter

Gatelyset på gang- og sykkelstien virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Ivar Høyland Syvertsen 20:49, søndag 13 februar 2022

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Gatelyset på den nye gang- og sykkelstien over Varoddbrua virker ikke. Gjelder overgangen over E18.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Ivar Høyland Syvertsen 09:11, tirsdag 15 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?