Tilbake til alle rapporter

Gatelys har blinket i hele vinter, mørkt lys nå

Rapportert i kategorien Gatelys av Joakim aabakken 17:24, mandag 21 februar 2022

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Gatelys har blinket i hele vinter, mørkt lys nå

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:09, mandag 21 mars 2022

  • Still open, via questionnaire, 20:04, mandag 18 april 2022

  • .

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:10, tirsdag 10 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?