Tilbake til alle rapporter

Mangler veilys på hele Fauskanger

Rapportert i kategorien Gatelys av Jannicke 18:23, torsdag 24 februar 2022

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Hele Store Fauskanger har vært mørklagt i over en uke nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?