Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Jonny Vatne 19:32, tir. 8 mars 2011

Sendt til Ørsta 3 minutter senere

Har ikkje virka på mange veker. Står i krysset mellom gangveien og Starevegen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Har sendt epost til ordfører og teknisk etat i kommuna for å vise dei at sida er i bruk.

    Sendt inn av Jonny Vatne 20:55, tir. 5 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:55, tir. 5 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter