Tilbake til alle rapporter

Hei! Til den ansvarlige for gatelys, og i Bashammeren..Her har det siden før jul vær svikt i noen lyspunkter..Et lys nedenfor Jørgen Helland i n

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 10:04, onsdag 16 mars 2022

Sendt til Åsnes og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Lyset i Granittvegen har flere mangler. Her er det mangelfullt.. Flere punkter lyser ikke Et punkt lyser fra kl 18 og en snau time..så slokner det Kan det være så vanskelig å fikse dette? Nå er det mørketider og hva med trafikk sikkerhet for fotgjengere? Gjør noe! Gjermund Almaas

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Rapporterte første gang i februar. Like mye feil på lampene, - to lyser ikke i det hele tatt!

    Publisert anonymt 12:12, onsdag 13 april 2022

  • Rapporterte første gang i februar. Like mye feil på lampene, - to lyser ikke i det hele tatt!

    Publisert anonymt 12:12, onsdag 13 april 2022

  • Rapporterte første gang i februar. Like mye feil på lampene, - to lyser ikke i det hele tatt!

    Publisert anonymt 12:12, onsdag 13 april 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?