Tilbake til alle rapporter

Mye grus

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 07:44, torsdag 17 mars 2022

Sendt til Statens vegvesen region øst og Våler mindre enn et minutt senere

Det er veldig mye grus på gangfeltet ned denne bakken, noe som skaper farlige situasjoner for barn og unge som sykler og sparkesykler til og fra skolen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?