Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 17:12, søndag 20 mars 2022

Sendt til Lyngdal og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Ingen gatelys lyser i Moislia boligfelt. Meldte inn samme problem for snart to måneder siden, uten svar eller reparasjon. Problemet har med andre ord vedvart i lang tid. Blir lysene snart skrudd på, eller er det mulig å få en forklaring på hvorfor de er skrudd av?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?