Tilbake til alle rapporter

Åpning i fender.

Rapportert av desktop i kategorien Fortau/gangstier anonymt 21:02, tir. 22 mars 2022

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Åpningen i fender mellom kjørebane og gangvei er plassert for langt nede i forhold til avkjørsel til nr. 20 og flere i den sideveien. Fotgjengere må gå et stykke i kjørebanen for å komme til sideveien. Det ville vært mye tryggere hvis åpningen var blitt flyttet lenger opp i høyde med avkjørselen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 15:02, fre. 13 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?