Tilbake til alle rapporter

Overvanns kum tildekket

Rapportert av mobile i kategorien Tette avløpsrister anonymt 22:23, søndag 27 mars 2022

Sendt til Skien 1 minutt senere

Etter at ny kabel trasé ble anlagt i 2020-2021. Ble overvannskummen som var i krysset Borgevegen gregorius Dagssons gate fylt igjen. Tokk kontakt med kommunen, som bekrefter at dette denne ikke skulke vært fylt igjen. Dette skulle bli rettet oppi. Det har fremdeles ikke skjedd noe. Melder derfor Dette in på nytt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?