Tilbake til alle rapporter

Fotovergangsfeltet er skiltet med skilt, men ikke markert med zebrastriper. Utrygt da dette er barnas skolevei og det er mye trafikk til fra skolen osv.

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 16:24, torsdag 31 mars 2022

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Mangler markert fotovergangsfelt på veien med hvite striper. Kun skilt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?