Tilbake til alle rapporter

Veien smuldrer opp

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 08:53, torsdag 7 april 2022

Sendt til Rælingen og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Denne veien ble også rapportert i fjor, og da ble det brukt flere dager på å lappe veien. I år er det like ille, virkelig på tide å asfaltere hele veien. Det har ikke vært asfaltert her på 20+ år!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?