Tilbake til alle rapporter

Skilt som har ligget knekt en stund

Rapportert av mobile i kategorien Veinavn-skilter anonymt 12:01, fredag 8 april 2022

Sendt til Lørenskog og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Ser ut som skiltet inn til Fjellhamar stasjon er påkjørt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:35, fredag 6 mai 2022

  • Nytt skilt satt opp

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 17:10, torsdag 25 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?