Tilbake til alle rapporter

Gjerde ved fortauet er ødelagt.

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 21:22, fredag 15 april 2022

Sendt til Grue og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gjerdet langs Solorvegen ved fortauet er ødelagt og trenger oppussing.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er et privat gjerde som er råttent og i svært dårlig forfatning

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 09:55, onsdag 20 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?