Tilbake til alle rapporter

Manglende striper på stort sett hele veien. Må males nye.

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 17:16, onsdag 20 april 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Verdal 3 minutter senere

Manglende striper på stort sett hele veien. Må males nye.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Er merket opp med hvite stiper sim indikerer at noe skal til å sje👍

    Publisert anonymt 20:28, onsdag 18 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?