Tilbake til alle rapporter

Feil på trafikklys (detektorfeil!?)

Rapportert av desktop i kategorien Trafikklys anonymt 16:04, torsdag 21 april 2022

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Trafikkanter på Gomsrudveien stoppes og Stasjonsbakken får grønt lys selv om det ikke finnes et eneste kjøretøy på kryssende vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Har kun observert fenomenet én gang i perioden fra feilen ble meldt til d.d.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:02, fredag 20 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?