Tilbake til alle rapporter

Kumlokk/rist er øydelagt, halve manglar.

Publisert av mobile anonymt 21:48, fredag 22 april 2022

Sendt til Luster og Sogn og Fjordane 1 minutt senere

Rista over kummen mellom fortauet og vegen er øydelagt, halve rista manglar. Dvs. at det er ein stor opning, og at det lett kan komme til å skje ei ulukke med ei barn eller eit dyr. Dette er på skulevegen til sentrum, så eg håpar på at dette kan bli ordna raskt. Meiner også å ha sett eit anna kumlok/rist lenger ned mot sentrum som har fått ein skade, men har dessverre ikkje foto av det.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kumlokket vart skifta ut etter berre eit par dagar - superkjapp og god oppfølging!:)

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:56, fredag 20 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?