Tilbake til alle rapporter

Øydelagde fortau

Rapportert av desktop i kategorien Fortau/gangstier anonymt 19:15, tir. 10 mai 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 4 minutter senere

Fortauet som går frå rundkøyringa og heilt til krysset Dybdahls veg/Jonsvannsveien er fullt av hol og sprekkar.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Fortauet er sprukke opp og øydelagt frå Jonsvanmsveien/Dybdahls veg og til rundkøyringa.

    Publisert anonymt 09:49, tir. 28 juni 2022
    Still open, via questionnaire

  • Still open, via questionnaire, 14:42, ons. 10 august 2022

  • Still open, via questionnaire, 18:01, ons. 21 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?