Tilbake til alle rapporter

Forlatt campingvogn på offentleg parkering (camping forbode), stått sidan haust 2021.

Rapportert av desktop i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 17:46, tirsdag 17 mai 2022

Sendt til Luster 4 minutter senere

Campingvogn forlatt på offentleg parkering. Har stått på same plass i sidan i haust 2021 og har ikkje vore flytta på. Tek opp parkeringsplass og dekkar for infoskilt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?