Tilbake til alle rapporter

Veiskulder brutt sammen. Og flere hull i asfalten.

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 22:14, torsdag 26 mai 2022

Sendt til Dyrøy og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Veiskulder er brutt sammen. Det er også flere hull i asfalten. Har vært slik lenge nå. Snart ikke farbart her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?