Tilbake til alle rapporter

Dype hjulspor!

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 20:53, torsdag 2 juni 2022

Sendt til Skaun og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Dype hjulspor i veien. Lave biler skraper i bakken hvis man ligger i hjulsporene!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Må snart ha traktor for å bruke denne veien...

    Publisert anonymt 22:48, torsdag 30 juni 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?