Tilbake til alle rapporter

Gangstien trenger feiing

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 19:48, tirsdag 21 juni 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Blodbakken trenger feiing. Se bilde! Veldig dårlig drenering etter det siste gangveiarbeidet i området

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?