Tilbake til alle rapporter

Barn leiker

Publisert av mobile anonymt 12:19, onsdag 22 juni 2022

Sendt til Bremanger og Sogn og Fjordane mindre enn et minutt senere

Skilting om at barn leiker i Orrevegen og tiurrvegen. Èin treng en påminning ved hjelp av skilt at der er komt meir og meir barn her som er ute i gatene å leiker!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • "Barn leiker" skilt er ikke en kommunal oppgave å sette opp. Dette er et privatrettslig opplysningsskilt som kan kjøpes eller kanskje fåes med NAF eller lignende.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 13:31, tirsdag 26 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?