Tilbake til alle rapporter

My glass i sykkelveien ved busstopp / overgang til T-bane ved Helsfyr

Rapportert av desktop i kategorien Gatefeiing anonymt 09:08, torsdag 23 juni 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det ligger mye knust glass i sykkelveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?