Tilbake til alle rapporter

Mangler fartsdumper etter ny asfaltering for et par år siden

Rapportert av mobile av Lasse Ryfetten 18:24, fredag 24 juni 2022

Sendt til Hedmark og Stange 1 minutt senere

Skiltet fartsdumper. Ikke blitt lagt nye fartsdumpere etter asfalteringen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:42, fredag 22 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?