Tilbake til alle rapporter

Manglende Asfalt

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 15:47, fredag 1 juli 2022

Sendt til Statens vegvesen region nord og Torsken 2 minutter senere

Mangler asfalt på mellomveien mellom ferråna og øvre ferånna, etter gravarbeid i fjord. Dette gjør at grus kommer ned på veien (ferrånna) og i hagene til folk.

Må gjøres noe med, kan knapt kjøres sommerstid

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bilde av bakken

    Publisert anonymt 20:45, fredag 1 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?