Tilbake til alle rapporter

Dårlig og humpete vei etter VA arbeid.

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 11:13, lørdag 2 juli 2022

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Veien er dårlig og humpete etter VA arbeid. Kumlokk som stikker opp 20-30 cm over vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?