Tilbake til alle rapporter

For høy kant til fortau ved fotgjengerovergang

Rapportert av mobile i kategorien Universell utforming av Lene Kristiina Figenschau Äärelä 17:40, tirsdag 5 juli 2022

Sendt til Sør-Varanger 5 minutter senere

Kanten er slitt og skrår ned mot forgjengerovergang, men er for høy og bratt. I tillegg sklir hjul på porøs/ujevn /sandete kant. Det var umulig å komme opp med veltesikringen på. Uten hjelpesikring måtte jeg fortsatt ha hjelp, og var til hinder for trafikk i veibanen.

Det er flere slike i Kirkenes, og I tillegg trengs flere muligheter til å komme seg ned fra fortau. Der vi ikke er kjent med terrenget må vi snu og finne omveier. Der vi vet at det ikke fungerer må vi følge bilvei for å komme dit vi skal.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?