Tilbake til alle rapporter

Uoversiktlig kryss

Publisert av desktop anonymt 08:29, onsdag 6 juli 2022

Sendt til Hadsel og Nordland 1 minutt senere

Særdeles uoversiktlig kryss (Villaveien/ sjøgata) med veldig høyt ugress/ tromsøpalmer. Det gjelder også videre inn i Sjøgata. Veien har mye trafikk, store kjøretøy som skal ned mot Neptun, barn som er ute og leker, samt foresatte og små barn som skal i Sjøstjerna barnehage.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?