Tilbake til alle rapporter

Stort hull i veien.

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei av Terje G Møyland 06:51, lørdag 9 juli 2022

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 4 minutter senere

Stort hull i Anders Rørholts vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?