Tilbake til alle rapporter

Kumlokk

Rapportert av desktop av Helge A. Jensen 20:31, lørdag 9 juli 2022

Sendt til Alta og Finnmark 3 minutter senere

Løst kumlokk

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Løst kumlokk utenfor Spurveveien 29.

    Sendt inn av Helge A. Jensen 00:04, søndag 7 august 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?