Tilbake til alle rapporter

Fortau er sperret på begge sider

Rapportert av desktop i kategorien Fortau/gangstier anonymt 12:45, tirsdag 12 juli 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Nederst i Uranienborgveien er fortauet stengt på begge sider av veien, dette i en gate med rimelig mye trafikk av myke og harde trafikanter. Bør på ingen måte være sånn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?