Tilbake til alle rapporter

Trær hindrer lys

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 21:42, torsdag 21 juli 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Trær nær lysstolper fører til dårlig belysning. Ønsker at dette blir tatt tak i før høsten kommer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:01, fredag 19 august 2022

  • Still open, via questionnaire, 14:07, lørdag 17 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?