Tilbake til alle rapporter

Maaange store hull, manglende kantslått, mye vekster som henger inn på veien. Riper opp bilsider.

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 13:13, tirsdag 26 juli 2022

Sendt til Dønna og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Dårlig/manglende vedlikehold Ikke utført kantslått hittil i år

Burde i det minste vært utført lapping av vei, og slått av kanter, biler blir skadet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Veien skrapes og gruses jevnlig. Problemer med hull oppstår stadig på veier med grus-dekke.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 13:01, torsdag 6 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?