Tilbake til alle rapporter

Tre i veien

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 09:03, mandag 1 august 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Treet har vokst ut i fortauet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vet ikke om det er dere som har fikset det eller en god nabo, du men nå er det bra igjen.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:10, onsdag 3 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?