Tilbake til alle rapporter

Hull ved vei (dypt basseng) //innkjøring til p-plass - Fortunalia

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 09:36, man. 1 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 3 minutter senere

Siden asfaltering av denne veien (opp mot Fortunalia og videre til Solbakken) for et par år siden, har det ikke vært nok fyllmasse utenfor veibanen. P-plass for Estendstadmarka og skianlegget er hyppig besøkt, de siste to sommerene er det konstant dypt basseng ved innkjøringen. Noe som nå bør rettes opp, også før veibanen raser ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:11, tir. 13 september 2022

  • Still open, via questionnaire, 12:40, ons. 12 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?