Tilbake til alle rapporter

Hageavfall i sorte søppelsekker

Rapportert av mobile i kategorien Forsøpling anonymt 07:04, torsdag 4 august 2022

Sendt til Oslo mindre enn et minutt senere

Hei Jeg skriver det er hageavfall, fordi en av sekkene er sprukket. Og det er kvister og gress. Så jeg tenker det er det samme i de andre. Uansett, søppel ved parkeringsplassen må fjernes. Har vært der i hele sommer. Kan dere fjerne det, det setter vi pris på.

Fra naboer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Det står mye biler her, så det er litt vanskelig å se for tiden. Har ikke sett disse i det høye gresset Tenker de er borte. Og skal gå helt inntil å se skikkelig neste gang.

    Publisert anonymt 08:22, torsdag 1 september 2022

  • Det står mye biler her, så det er litt vanskelig å se for tiden. Har ikke sett disse i det høye gresset Tenker de er borte. Og skal gå helt inntil å se skikkelig neste gang.

    Publisert anonymt 08:28, torsdag 1 september 2022

  • Jo da. Alt fjernet. Rent og pent. Takk.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 13:56, lørdag 3 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?