Tilbake til alle rapporter

Steng bommene på hver side av gang- og sykkelstien

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 00:24, lør. 6 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 1 minutt senere

Bommene som skal sperre for biltrafikk på gangstien i Tiller-ringen/forhindre gjennomkjøring mellom Tiller-ringen og Ivar Skjånes’ veg er åpne. De må stenges for å hindre bilene som kjører der til stadighet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:29, søn. 4 september 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:47, søn. 4 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?