Tilbake til alle rapporter

Vannansamling i Eric valnes gate

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 15:05, torsdag 11 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Verdal 5 minutter senere

I år som ifjor, så er det vannansamling i krysset i Eric valnes gate. Hadde satt pris på om kommunen hadde kommet med et gruslass. Håper på en permanent løsning etterhvert.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?