Tilbake til alle rapporter

Store hull og vannpytter i veien som må fikses umiddelbart!

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 14:19, fre. 12 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 1 minutt senere

Store hull i veien og mye vann i veien er til stor frustrasjon for biler og gående! Må fikses umiddelbart!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:19, fre. 9 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?