Tilbake til alle rapporter

Telehiv

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 06:57, torsdag 18 august 2022

Sendt til Lillesand og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Har vært en hump i veien her lenge nå. Er snart fartsdump midt på E18. Bør fikses.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:17, torsdag 15 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?