Tilbake til alle rapporter

Det parkeres daglig på hjørnet, til hinder for fotgjengere og barn på skolevei

Rapportert av mobile i kategorien Parkering anonymt 08:14, torsdag 18 august 2022

Sendt til Oslo 1 minutt senere

Ingen respekt for parkeringsreglene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Parkering på hjørnet Aslakveien/Ostadalsveien hver eneste dag. Her ville kommunen tjent godt på bøter.

    Publisert anonymt 09:29, torsdag 15 september 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?