Tilbake til alle rapporter

Huller i vegen trengs gruses/skrapes

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 18:31, tor. 18 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 4 minutter senere

Huller i vei, mellom Nordre Hallsetveg og Østkollvegen. Såpass ille at man tar snart under med bilen. Skummelt også når barna skal begynne å sykle på skolen igjen.

Vet ikke hvem som skal ha beskjed om dette, men hekkene langs denne veien men de bør også klippes, om ikke fjernes hvis beboere ikke klarer å hanskes med dette selv

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?